Morpho Design - zaprojektuj nowy wygląd swojego urządzenia

Morpho Skin to coś więcej niż naklejka - to metamorfoza twojego sprzętu mobilnego

Pojęcia

  • Morpho Skins - nawiązuje nazwą, technologią i wrażeniami estetycznymi do opisanego niżej fenomenu motyla Morpho z pogranicza nauki i świata przyrody. Morpho Skiny łączą najnowsze osiągnięcia w dziedzinie cienkich warstw polimerowych, materiałów klejących, optyki i poligrafii.
  • Morpho - (łac.) odmiana. Człon takich słów, jak metamorphosis (metamorfoza, czyli przeobrażenie, zmiana), morphology (morfologia, czyli nauka o kształtach),
  • Skin - z ang. skóra. Rodzaj naklejki (skórki) naklejanej na podłoża w celu zmiany wyglądu ich powierzchni
  • Motyl Morpho (Morpho Menelaus) - reprezentant jednego z 80 gatunków motyli z rodzaju Morpho. Spotykane głównie w Ameryce Środkowej i Południowej. Jest to opalizujący, tropikalny motyl, którego skrzydła mogą mieć rozpiętość do 20 cm. Wiele motyli Morpho mieni się różnorodnymi barwami z metalicznym połyskiem, głównie z odcieniem niebieskiego i zielonego. Kolory te nie są wynikiem pigmentacji ale są przykładem opalizacji. Mikroskopijne, częściowo przeźroczyste łuski skrzydeł motyla Morpho są gęsto ułożone w wiele równoległych warstw, powodując wielokrotne odbicie światła. Światło białe ulega dyfrakcji i interferencji, które to zjawiska zależą od długości fali i kąta padania. Stąd efekt mieniącego się koloru niebieskiego i metalicznego połysku motyla Morpho, zmieniającego się w zależności od kąta patrzenia.
  • Zobacz więcejUkryj

 

Czym jest Morpho Skin - Naklejki na telefony i laptopy - skiny

Jak oklejać
Obejrzyj film

Nowe grafiki
Sprawdź na swoim urządzeniu

Japan Water Flowers Rabbit

GALERIA
Zobacz odmieniony sprzęt Klientów

Okazje Konkursy
aktualnie 2 PROMOCJE

Dla FIRM
Zobacz naszą ofertę

Folie na ekran
Sprawdź folie ochronne i prywatyzujące